BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Neler Yapıyorum ? Aklımda Neler Var #9
Ağu 26, 2016 - 12 Yorum

Fazla değişik yaptığım bir şey olmazsa da aklımda geçen bir kaç bir şey var diyebilirim. Daha çok onlarla değineceğim zaten. Ee öylese ne duruyoruz, okuyalım yazının bir sonraki kısmını :)

Ha bu arada yazıyı 1.55 yani gecenin köründe yazıyorum, uyku tutmadı ne yapalım. Bir de böyle sabah 8 de kalkacam. Yavaş yavaş azıcık uyku ile dayanmam lazım.

 

Neler yapıyorum ondan bahsedeyim :) Bugünler de ve diğer günlerde olacağı gibi yine ders ve yine ders çalışıyorum :) Günlük 5-6 saatimi alıyor bu. Bi bu kadar da dinlenme için gidiyor neredeyse. Yakın zamanda dinlenme zamanlarını da azaltmaya çalışacağım. Şimdilik bu düzeni oturtmam lazım.

 

Aklımda neler var konusuna gelecek olursak günlük maksimum 2 saat bilgisayar başına geçme fırsatım oluyor. Bu zamana kadar eğlenceli videolar ve filmler izleyerek geçiyordum. Bundan sonra ise ya android geliştirmeye devam edeceğim ya da yarıda bıraktığım işlere devam edeceğim. Daha ona karar veremedim ne yazık ki. Ama android geliştirme diğerine göre daha ağır basıyor diyebilirim. Bir yandan da Android stuido kastığı için sinirlenmiyor değilim. O yanı kötü oluyor işte.

 

Şuanda geometri dersinin testlerini çözüyorum ve onu bitirdikten sonra ise bir deneme çözmeyi planlıyorum. Böylelikle nerede yanlış yapıyorum, hangi konular aklımda tam oturmamış onları görmüş olacağım ve tamamlamaya çalışacağım. Böylelikle ful çekmeye başlayabilirim diye düşünüyorum. Tahminim doğru çıkarsa eğer zevkli olacağına benziyor :)

 

Şuanlık bu kadar ve uykumun gelmesini bekleyeceğim ben. Bir an gelse de uyuyabilsem.

12 YORUM
 • Bence her şeyin başı programlı çalışmak. Bence bu anlamda kendine baskıcı olmayan bir program belirlemelisin. Trello işine yarayabilir haftalık planlamalar yapmak için.

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Program hazırladım çok rahat bir şekilde çalışma fırsatım oluyor. Üstelik günlük 7 saat çalışmış oluyorum. Trello inceledim ama sevemedim bir türlü, nedenini bilmiyorum ama.

 • başarılarının devamını dilerim inş dahada başarılı olursun

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Eyvallah, sağolun

 • Bu ders çalışma işi seni yiyip bitirecek dikkatli ol :)

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Bittim bile abi :D

 • 5-6 saat fena bir zaman dilimi değil. Peki hedeflerinde neler var?

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Teşekkürler, şuanlık küçük hedefim 100 neti bulmak ygs’de sonra da istediğim yeri tutturmak.

 • Teşekkürler harika bir paylaşım olmuş bloğunuzu severek takip ediyorum çalışmalarınızın devamını dilerim…

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Teşekkür ederim.

 • Ders çalışma motivasyonu açısından bununla ilgili bir websitesi kurabilirsin.Öğrendiğin konuları ve soru tiplerini kısaca anlatırsın.En iyi öğrenme metodu anlatmaktır.

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   İyi fikir aslında ama onun ile uğraşacak vaktim olacağını sanmıyorum. Ancak çevremdeki arkadaşlarıma yardımcı olabiliyorum.

YORUM YAZABİLİRSİN