BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Neler Yapıyorum ? Aklımda Neler Var #6
Şub 20, 2016 - 6 Yorum

Ulan bloga yazı yazmayalı bayağı olmuş ha. Bu aralar girecek fazla vakit bulamadım. Malum biliyorsunuz okul açıldı ve değişik bir şeyler yapamıyoruz. Ben de bir önceki yazıdan sonra gelişen olaylar hakkında bilgiler vereceğim. Başlayalım öylese. Yazı uzun olmayacak fazla baştan söyleyelim. Hatta bu 1 sene içinde böyle yazılar sık sık gelecek.

 

Bileceğiniz gibi okula gidip geliyorum. Okuldaki dersler fazla ağır değil ama nedense okuldan eve geldiğimde üstüme bir yorgunluk düşüyor ve uyumamak için kendimi zor tutuyorum. Uyku sorunu yüzünden ders çalışamıyordum ve istekte olmuyordu. Ona da şöyle çözüm buldum. Okuldan gelince 5-5.30’a kadar bilgisayar başındayım ve sonra 7’ye kadar uyuyorum sonra bir şeyler atıştırdıktan sonra ders çalışıyorum. Böyle işe yarıyor. Eğer sizinde böyle bir sorununuz var ise %101 öneridir.

 

Daha sonra düşüneyim bir de ne yapmışım. Aa bir de defterlerim eksikti ve onları tamamladım. Bu arada biyoloji hocasına sevgiler. Sağ olsun o kadar çok yazdırmış ki 3 günde bitirebildim.

 

Aklımda neler var kısmına geçelim. Projeleri çoğalttım ve eski projelerin yanına 3-4 tane daha proje ekledim. Uygun bir zamanda bir şeyler düşüncez.

 

Aa bu arada bakın uzun zamandır aradığım marka/şirket ismini buldum ve aldım. İsmi ise webazor :D

6 YORUM

YORUM YAZABİLİRSİN