BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Neler Yapıyorum ? Aklımda Neler Var #5
Oca 22, 2016 - 2 Yorum

Karşınıza kendi yazımla çıkmayalı oldu bayağı. Bundan önceki yazılar reklam yazılardı. Bu blogun da bir gideri olduğu için az buz reklam alıyorum, sizi rahatsız etmeyecek şekilde.

 

Bu yazıyı yazmadan önce karneyi aldıktan sonra böyle bir yazı yazacağım diyordum ama karne almadım daha. Çünkü bugün okullar tatildi :D İlk böyle bir şey başıma geliyor, okulun son günü tatil mi olurmuş abi ? Hafta içi karneyi almaya gideceğim. Size şimdiden söyleyeyim. Her sene olduğu gibi bu sene de teşekkür belgesi alıyorum. Ama geçen senelerde teşekkür aldığım halde zayıfım olduğu için belgeyi alamadım. Bu dönem ortalamam ise 78. Geçen seneye göre 4 ila 8 puan yüksek. Ben de gelişme mi var dersin ? :D

 

Okul kapanmadan 1 hafta önce benim için sömestr tatili başladı ve toplam 24 gün  tatil yapmış olacağım. Bu günler içerisinde de Android öğrenmeye geri dönememek şartıyla giriş yaptım ve hala da çıkış yapmadım. Çünkü bayağı bir şey öğrenince insan bırakamıyor ve merakın içinde buluyor kendisini. Çünkü ilerleyen derslerde ne olacak , ne öğreneceğim gibi soruları kendini soruyor. Bir de yeni bir dil öğrenince yeni uygulama ne zaman yapacak, indirme olacak mı, nasıl geri dönüş alacağım gibi konularda heyecana kapılıyor :D

 

Tam anlamıyla Android öğrenmesem de ne yapacağıma dair uygulamaların listesini hazırladım tabii. Hangi yazımda olduğunu hatırlamıyorum ama bir yazımda ilk uygulamam kendi sitemin uygulaması olacak demiştim ve ilk sıraya kendi blogumun uyguluması yapılacak diye not aldım. Uygulamayı yaptığımda da blogumda paylaşacağım tabii ki, siz de indirip bana yardımcı olursanız ne mutlu bana :)

 

Bu arada android öğrenecekler varsa siteye hem destek olmak hem de yeni öğreneceklere yardımcı olmak için http://www.androidevreni.com/ sitesinden faydalanabilirler.

 

Hadi Eyvallah! Kolay gelsin :)

2 YORUM
  • Okul hayatında ki gelişmeye sevindim kardeşim :) Android uygulama geliştirme programında da başarılarını bekliyorum.

    • Berat Bozkurt

      Cevapla

      Eyvallah ağabey :) İnşallah be abi :)

YORUM YAZABİLİRSİN