BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Neler Yapıyorum ? Aklımda Neler Var #11
Oca 13, 2017 - 2 Yorum

Yine bir zaman buldum ve yine bilgisayar başına geçip yazı yazmaya koyuldum. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere sınava hazırlanıyorum ve o yüzden yaşamımda değişik bir şeyler olmuyor. Olsa bile onu yazacak vakti bulamıyorum. O yüzden sizin karşınıza ancak bu yazı dizesi ile gelebiliyorum. Diğer türlü biraz imkansız oluyor -yandaki cümledeki anlatım bozukluğu aşağıdakilerden hangisidir ?-

Neyse şaka yapmayalım. Şakamız bile ders ile ilgili oluyor şuraya bak be arkadaş!  Neyse bu paragrafı geçelim.

Geçen yazdığım son yazıda bahsettiğim neyse bu yazı da aynı şekilde devam ediyor. Tek farklılık nedense çalışma isteği hiç yok ve eski günlere bakarsak çalışma tempom bozuldu ve yavaşladı. Bir türlü belirli bir programa sadık kalmıyorum ve böyle de çok kötü olduğunu düşünüyorum. O yüzden bir an önce 15 tatili gelmesini diliyorum ve 15 tatil sonunda 100 netin üzerine çıkıp yeni bir öğretim hayatına merhaba demek istiyorum.

O yüzden 15 tatilde beni büyük bir çalışma temposu ve denemeler bekliyor olacak. Ha bir de Sosyal Bilgiler ve Coğrafya. Çünkü sosyal bilgiler bölümünden fazla net gelmiyor. Onu arttırırsam herhalde 100 neti bulurum gibi geliyor. Ha bir de bunların yanında Fen netlerinin de artması gerektiğini söylemeyi unutmuştum. Onu da söyledim ve şimdi yapmak isteklerim tam anlamıyla bunlar oldu :)

– Yukarıdaki paragraf biraz karışık ve anlaması zor olabilir ama artık idare edersiniz :)-

Bu arada 15 tatilde yapacaklarım bir diğer şey ise de eksik olan konulara ağırlık verip soru kaçırmamak. Bunların yanında en yakın zamanda LYS Matematik ile başlayıp, Matematik’i bitirdikten sonra Fen bölümüne yoğunlaşacağım. En çok yoğunlaşacağım ders ise tahmin ettiğiniz gibi Fizik olacak. Çünkü Bilgisayar Mühendisliği MF4 ile alıyor ve onun için Matematik ve Fizik yapmam gerekiyor. Bunların yanında her gün Geometri testi çözeceğimi de söyleyeyim. Bu çocuk geometri yapmayacak mı demeyin sonra.

Bu dönem Takdir Belgesi ile geçiyorum. Nedense her 4 yılda bir takdir belgesi alıyorum. Bu 4 yıllar da orta okul ve lisenin son senelerine denk geliyor :) Sınava çok çalışmadım haberiniz de olsun. YGS’ye çalışmayı kesmedim. Sınavlar kolay oluyordu ve bir tek ben değilim takdir alan. Sınıfın çoğunluğu geçen senelerine göre bu sene üstün başarı gösterdi.

Evet yaptıklarım ve yapacaklarımdan bahsetmiş bulunuyorum. Biraz sonra nokta koyup sizlerden bir kaç haftalığına uzaklaşacağım. O yüzden herkese kolay gelsin ve iyi günler! .(nokta)

2 YORUM
 • mkavlakci

  Cevapla

  Aklındakiler hiç bitmiyor masallah :)

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   hiç hiç biter mi hiç :D

YORUM YAZABİLİRSİN