BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Neler Yapıyorum ? Aklımda Neler Var #10
Ara 17, 2016 - Yorum Yok

Uzun bir aradan sonra nihayet yazı ekleme fırsatı buldum. Her zaman olduğu gibi uzun yazı olmayacak ama bilgilendirme bir yazı olacak diyebilirim.

 

Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve bilgisayar başına geçme fırsatı bulamıyordum. Bugün yani yazdığım zaman da dahil olmak ile birlikte kendime 2-3 gün tatil verdim ve bu süre içerisinde çalışmayacağım. Çünkü artık iyice bunaldım ve ders çalışmaya başladığım zaman içimde bir sıkıntı ve baş ağrısı oluyordu. 2-3 gün dinlenmek iyi gelecektir derdim ve bıraktım derse dair her şeyi. Kısmet olursa pazartesi tekrar başlayacağım.

 

Netler yine aynı -80 civarında geziyorum-. Netlerimi en az 108 yapmam gerekiyor. Onun için kolları iyice sıvamam gerekiyor. Çünkü bundan sonra çok daha derinlere inmek gerekiyor gibi. Onun içinde yeni bir plan yapacağım birazdan. O programa uyup düzenli bir şekilde çalıştıktan sonra netlerin yükseleceğini düşünüyorum. En azından öyle olmasını istiyorum. Bakalım hayırlısı…

 

Okuldan bahsedecek olursam ilk sınavlarımızı olduk ve güzel bir sonuçla geçtik, fizik hariç,. Sınavlara fazla çalıştığım denilmez, sadece yarım saat gibi bir süre baktım desem yalan olmaz fizik haricinde. Öyle gidiyor işte, büyük ihtimal haftaya ya da bir sonraki hafta da 2. sınavları olmuş oluruz.

 

Dershane de ise nedense netlerim çok düşük geliyor. Büyük ihtimal tarama olduğu için düşük geliyor. Bende ters etki yapmış olabilir bu durum. Çünkü genelde herkes tarama da iyi netler yapar diye biliyorum. Onda da hayırlısı deyip geçiyorum her zaman olduğu gibi :)

 

Genel durum böyle başka değişik bir şey yok hayatımda. Bu yazının da sonuna gelmiş bulunuyoruz ve tekrar bir yazı da görüşmek dileğiyle, görüşürüz.

YORUM YAZABİLİRSİN