BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Merhaba Dünya v2.0
Haz 30, 2015 - 7 Yorum

Merhabalar, sitemde sorun olmadığı zaman yine böyle bir yazı görmüşünüzdür. Onun ismini Merhaba Dünya v1.0 yapmıştım. Böyle olacağını az da olsa tahmin edebiliyordum ve öyle yazmak istedim. Şimdi de umuyorum ki bir daha sitem asla kapanmaz, bir sorun olmaz diye. Burayı güncel tutmayı ve kendimden yazılar yazmayı planlıyorum.

 

Çoğu herkes yeni site açarken veya sitesini bir süreliğine kapatıp sonra tekrar açınca böyle bir yazıyla karşılaşmanız mümkündür. Eğer kodlamaya ilginiz varsa internette izlemiş olduğunuz çoğu videolarda “Merhaba Dünya (Hello World)” ile başladığını görürsünüz. Bende kişisel site açtığım zaman böyle başlıklar ilk içeriği girmeyi tercih ediyorum. O yüzden bu yazıyı fazla tutmayı sevmiyorum. Konuşmada ve yazmada ilk olan neredeyse her şeyi sevmiyorum.

 

Bir değişiklik yaparak ilk kez sitemde favicon kullanıyorum. Şuan kullanımda olan simge, önceden beri sevdiğim ve bir zaman kullanacağım diye ilerleyen zamanlara sakladığım bir simgedir. O yüzden şuan sitemde bu aktif. Eğer ilerleyen zamanlarda yeni bir şeyler, güzel şeyler görür isem ya da üretirsem bu simgede değişiklik yaparım. Fazla lafı uzatmadan bu makalenin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki makalelerde görüşmek üzere. Yazıyı yayınlıyordum, aklıma bir şey geldi onu da ekleyeyim. Bu yazıyı okudunuz ve dediniz ki bu sitenin yazarı kim be, kim yazıyor bu yazıları diyorsunuz. Tam bu aşamada hakkımda yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7 YORUM
 • Enes Ceylan

  Cevapla

  Tekrardan hoş geldin dostum. Umarım bir daha bir sorun yaşamazsın. Yazılarını beğeniyorum ve takip ediyorum. Böyle Devam :))

  • Berat

   Cevapla

   Tekrardan hoş buldum. İnşallah bir daha bir sorun ile karşı karşıya kalmam. Yazıları beğendiğine ve takip etmene beğendim. Çok yakında güzel yazılar da gelecektir. :)

 • Yunus Emre

  Cevapla

  Yeni blogun hayırlı olsun kardeşim. Yazılarını takip ediyoruz ve sık kullanılanlara koydum siteyi :)

  • Berat

   Cevapla

   Eyvallah kardeşim, Güzel güzel, takip et tabii ki de yazılarımı :)

 • Güzel site sade … belki biraz daha renklendirebilirsin :)

  • Berat

   Cevapla

   Sade severim, böyle olması daha iyi.

   • Berat ŞANLI

    Cevapla

    Aynen bende sade tasarımları severim :)

YORUM YAZABİLİRSİN