BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

İstanbul’un En Profesyonel Viessmann Servisi ile Tanışın
Oca 19, 2017 - Yorum Yok

Sizler de kombi tercihlerinizi yaparken kaliteyi ön planda tutuyor ve ürünlerinizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız eğer Viessmann markasına bir adım daha yakın durabilirsiniz. Özel Viessmann Kombi Servis firması olarak bu markayı ve ürünleri yakından tanıdığımızı belirtmek isteriz ve amacımız bu ürünlerin var olan sorunlarını en kısa sürede çözmektir. Bu amacına ulaşan bir firma var karşınızda ve sizler de servis hizmeti aldığınızda bunu daha iyi anlayacaksınız. Servis hizmetlerimize 10 sene kadar önce başladık ve 10 yıldır bu sektörün içinde yer alıyoruz. Her geçen gün kendimizi biraz daha geliştiriyor ve bu gelişim ile birlikte daha iyi bir noktaya ulaştığımızı da çok iyi biliyoruz.

Hedeflerine teker teker ulaşan ve kendine yeni hedefler belirleyen firmamızdan alacağınız servis hizmetlerinde kesinlikle güler yüz ve samimiyeti bulacaksınız. Bunun için yüksek rakamlar ödeyeceğinizi düşünüyorsanız eğer kesinlikle yanılıyorsunuz çünkü bizim amacımız sizlere en uygun rakamlar ile kaliteli servis hizmeti sunmaktır. Yapabildiğimiz ölçüde bu hedefler ile yolumuza devam ediyor ve sizleri de memnun etmeye özen gösteriyoruz.
Yakından tanımak ister ve firma hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer sizler de harekete geçebilirsiniz. İletişim numaralarımız ile birlikte web sitemiz de bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Servis talep formunu saniyeler içerisinde doldurup iletebilirsiniz. Her an hazırız ve siz değerli ürün kullanıcılarına servis hizmeti sunmak adına tarafımıza gelecek olan telefonları bekliyoruz.

Talepler ne kadar yoğun olursa olsun kalabalık teknik personel kadromuz sayesinde tüm taleplere en kısa sürede yanıt verebiliyor ve gün içerisinde kapılarınıza kadar geliyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ve sizler de taleplerinizi oluşturabilirsiniz

YORUM YAZABİLİRSİN