BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Issız Bir Adaya Düşsem Yanıma Sadece Bir Kişiyi Alırım
Oca 02, 2016 - 7 Yorum

Bu aralar boş vakit buldukça yeni şeyler yapıyorum, yazı girmeye çalışıyorum ve bir düzen oluşturmaya çalışıyorum. Neyse konumuza gelelim şimdi. Bu zamanlarda, daha doğrusu bugün başladığım bir belgeselden bahsetmek istiyorum.

 

Ha bu arada bu da 2016 yılının ilk yazısı olmuş oluyor. Bu yazı ilk yazı olduğuna göre bundan bir önceki yazı da 2015 yılının son yazısı oluyor, yani bu yazı Seneye Görüşmek Dileğiyle.

 

Eğer akrep, yılan, örümcek vb gibi ürkütücü canlılardan korkuyorsanız hemen bu sayfayı kapatabilirsiniz. Çünkü yazıda bahsedeceğim şey bunları barındırıyor içerisinde.

 

Bu belgeseli izlediğimde aklıma gelen ilk şey şu oldu: Olur da ıssız bir adaya düşersem -düşmemde hani olur ya düştüm- yanına neyi/kimi alırsın diye soracak olan kişilere. Sadece bir isim söylerim. Bear Grylls. Ulan o nasıl bir adam öyle, nasıl bir cesarettir o.

 

Bir yandan bu yazıyı yazıyor, diğer yandan da izlemeye devam ediyorum. Şuan bataklığa düştü ve kurtulmayı deniyor. Bu yazı da anlatmak istediğim belgesel İnsan Doğaya Karşı idir.

 

Adama gelecek olursak. İlk izlediğim belgeseldi örümceğe benzeyen bir şey yiyordu. Güzel bir şekilde pişiriyor ve yiyor. Dikkat ettim de o yerken nedense benim de ağzım sulandı -ulan nasıl bir şeyim lan ben-.

 

Belgeseli izlemek istiyorsanız google de arama yapmanız yeterlidir. Google da arama yaptıktan sonra geriye kalan tek şey izlemek olacaktır. :) Hadi görüşürüz.

7 YORUM
 • İzleyip görmek lazım. Faydalı bir yazı olmuş. Teşekkürler :)

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   İzlemeniz gerekiyor kesin. Teşekkürler :)

 • Güzel bir yazı olmuş, teşekkürler.

 • Ben bi kişiyi alırdım onunla da aram bozuk dünden beri onun için kimseyi almayı düşünmüyorum artık :)Teşekkürler makale paylaşımınızdan dolayı.

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Ben teşekkür ederim, görüşleriniz için.

 • internet, bilgisayar ve şarj sorunu olmadıkça artık yanımızda birini de aramayız sanırım.. ama illa ki bir insan olacaksa o kişi evet Bear Grylls olması gerekir. Doğa ile tecrübeli biri şart :) güzel yazı teşekkürler

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Aynen, teşekkürler :)

YORUM YAZABİLİRSİN