BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Güya Yaz Tatilinde Planlarım Vardı
Tem 15, 2015 - 16 Yorum

Merhabalar, biz yazıma daha hoş geldiniz. Yazı girmeyeli 5 gün olmuş. Bu blog için uzun zaman olmuş diyebilirim … Laptop’un yanında kola bardağım. Dolduruyorum hemen 2 dakika sonra bir bardak daha. Yani anlayacağınız kola hiç eksilmiyor hep aynı. Pek anlatamadım size örnek olarak şöyle anlatayım.

5698564979_1686a328ef_o

Neyse biz konumuza geri dönelim. Bu arada bir kaç kişiden bu gifler ile ilgili güzel yorumlar aldım. Her yazımda en az 1 böyle giflerden paylaşacağım.

 

Bildiğiniz gibi okullar bitti ve yaz tatiline girdik. Baya oldu ama ben şimdi yazmak istedim. Yaz tatili başlamadan önce bir takım planlar, yapılacak işler vardı. Güya onlar ile uğraşacaktık ama uğraşmak, yapmaz olduk. Nedeni ise tamamen üşenge(n)çlik‘ten diyebilirim. Bir şeyler öğrenmek veya yapmak için işin kolayına kaçıp film izlemek ve oyun oynamak ile geçiriyoruz. Bir de yaz tatilinde oruç tutunca bu üşengeçlik daha da arttı ve işimize gücümüze bakamaz oldum. Acıkma ve dermansızlık, üşengeçliğe “+” olarak eklendi. Oruç’u da bitirdik sayılır. 5 saat sonra son sahurumuzu yaptıktan sonra bir daha sahura kalkmıyoruz.

 

Ramazan geçsin, bitsin teker teker tatil öncesi planladığım işlere bakmaya çalışacağım, kendimi zorlaya zorlaya bakacağım en azından. Bana günlük bir çalışma programı gerekiyor bence :) Kaldı 1,5 ayımız bu günler içerisinde projeler için yoğun bir şekilde çalışmam gerekiyor. Bunun yanında ise Android öğrenmeye çalışacağım, bir fırsat olmadı. Şuan durumum çok vahim yani :)

f59431a10dad5ce106f23e75fc55b1f1

Bir sonraki yazı görüşmek dileğiyle güle güle!

16 YORUM
 • Güzel planlar inşallah uygularsın :D

  • Berat

   Cevapla

   İnşallah. Eğer istikralı bir şekilde çalışırsam uygularım :)

 • mmt klş

  Cevapla

  inşalla bu planları beraber değerlendiririz :D

  • Berat

   Cevapla

   Değerlendiririz değerlendiririz :)

 • Tam da bu :( Ben de planladığım hiçbir şeyi yapamadım henüz. Umarım kalan iki ay planlar için yeterli oluurr :)

  • Berat

   Cevapla

   Aynen, neredeyse çoğumuz için geçerli bu :)

 • Gif ler gerçekten çok güzel :) planlarını gerçekleştirebilirsin umarım

  • Berat

   Cevapla

   Teşekkür ederim. İnşallah :)

 • Genelde yapılan planlar uygulama kısmında sekteye uğrar. Umarım android programlamayı öğrenirsin :)

  • Berat

   Cevapla

   Aynen bir türlü gerçekleşmez ama ben bu sefer gerçekleştirmeyi planlıyorum :) Hoş geldin, çayı boşalttım demliyorum hemen. :D

   • Valla iyi olur bugün içtiğim çayların tadı yoktu doya doya çay içemedim :)

    • Berat

     Cevapla

     Tamamdır uğra akşam üzeri rahat rahat çayımızı içelim

 • Aslına bakarsan abi bu tatil için tek planım yeni aldığım sistemimle oyunlara takılmaktı. Fakat tasarıma olan ilgim ve oyunların bir süre sonra sıkması yüzünden bu plan iptal oldu :) Şöyle yeni bir plan oluşturdum. Bu sene yazı evimde, sandalyemin üzerinde, üstünde bilgisayarımı, altında çöp kutumu tutan bilgisayar masamın karşısında ( :D ) tasarımlarımı yapacağım ( otur otur kilo da alıyoruz bea ), kodlama konusunda kendimi geliştireceğim. Fakat önümüzde ki sene okullar kapandığında spora yazılacağım, bol bol havuza gideceğim, etkinliklere katılacağım… Bu liste uzar gider Berat abi :) Ertelemek söz konusu olmayacak. Fast Food, kola, cips, çekirdek vs. hepsini bıraktım. Abartısız söylüyorum 9 Sene ağzına yumurta sürmeyen ben yumurta yedim, kendi isteğimle :) Kolayı bırakmanı sana da öneririm abi özellikle dişlere çok zararlı :) Umarım planların konusunda hedefine ulaşırsın :)

  • Berat

   Cevapla

   Aynı kaderi paylaşıyoruz diyebilirim kardeşim :) Benim kilo almam gerekiyor aslında işime de yarıyor kilo almam :D Yumurta iyidir ya 2-3 günde bir yerim yumurta :D Kola olmadan da olmuyor be kardeşim :D İnşallah :)

   • Abi kola yerine didi iç, hemi de kana kana :) Ben de öyle diyordum önceden, ama onun yerine su içmeyi öğreniyor insan yavaş yavaş :)

    • Berat

     Cevapla

     Çay ile aram yoktur fazla :D Zaten kola olmayınca su içiyorum :D

YORUM YAZABİLİRSİN