BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Garantili Rowenta Süpürge Servis Hizmeti
Nis 24, 2017 - Yorum Yok

Ev temizliği dendiğinde kadınlarımız için belki de en önemlisi zemin temizliğidir. Uçuşan tozların zemine yapışması sonucunda, yerlerde istenmeyen birçok birikinti oluşabilir. Güçlü çekişe sahip, kaliteli ürünleriyle Rowenta elektrik süpürgeleri uzun yıllardır hanımlarımızın tercihleri arasında ilk sıradadır. Elektrik süpürgesinden başka küçük ev aletleri gibi birçok ürün grubu Rowenta bünyesinde yer almaktadır. Rowenta ürünleri yıllara meydan okuyabilen, dayanıklı ürünler olsalar da zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak Rowenta Servis hizmeti ihtiyacı oluşabilir. Bu aşamada devreye giren firmamızdan alacağınız hizmetle elektrik süpürgeniz ve tüm Rowenta ürünleriniz güven içerisinde tamir edilecektir.

Rowenta servis hizmetimiz; konusunda deneyimli personellerle sunduğumuz, Rowenta son teknoloji ürünlerinde bilgili bir ekiple gerçekleştirilmektedir. Firmamızı aradığınız anda kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşan ekiplerimiz, ürünün arızasını tespit ederek alternatifli çözüm önerilerini sunacaktır. Sizin onay verdiğiniz biçimde cihazınız tamir edilecek ve en kısa sürede teslimatı sağlanacaktır. Rowenta servis hizmetimizde değiştirdiğimiz her parça için 1 yıl garanti sunuyoruz. Bu sayede uzun bir süre boyunca arızalanmadan ürününüzü kullanabilmenizi sağlıyoruz. Yeni çıkan tüm Rowenta ürünleriyle ilgili detaylı bir eğitimden geçen ekibimiz, en hızlı ve en titiz şekilde tamirat işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Müşteri hizmetlerimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşarak arıza kaydınızı yapabilir, Rowenta servis hizmetimiz hakkında kafanızdaki soruları sorabilirsiniz. Firmamıza 444 88 48 numaralı telefondan ya da http://www.rowentaservis.org web adresinden ulaşabilirsiniz.. Rowenta süpürge servis hizmetimizle sektörde fark yaratacak işlere imza atıyoruz.

YORUM YAZABİLİRSİN