BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Bir Süreliğine Her Şeye Ara Vermek Üzere Güle Güle!
Eki 13, 2015 - 10 Yorum

Tekrardan Merhabalar, yine karşınıza çıkmayalı uzun zaman oldu. Yazı yazmak istemiyordum, içimden gelmiyor ve gelse bile yazacak vaktim olmuyor.

 

Neden bilmiyorum ama içimde kötü bir şey var. Canımın sıkılması, eskisi gibi bilgisayar başında oturunca mutlu olmama vs. O yüzden bir süreliğine ara vermek benim için iyi olacaktır. Sosyal medya sitelerini ve bloguma bir süreliğine ara vermek istiyorum. Bakalım bu süreç içerisinde ne olacak. Belki sadece twitter kullanırım ama o da sık bir şekilde değil.

 

Bilgisayar başında olmadığım sürece günlük yaşama dönmek istiyorum. Aklımda değişik fikirler var onları uygulayabilirsem güzel olabilir belki. Bu arada da derslere yüklenip, ders çalışma alışkanlığını kısa bir sürede kazanmak istiyorum.

 

Lafı fazla uzatmadan güle güle. Kalın sağlıcakla!

10 YORUM
 • Sanırım her blogcu da olan birşey. İlk zamanlar çok ilgilenirken sonra insan sıkılmaya başlıyor. Ama içinden gelmiyorsa da kendini fazla zorlamamak gerek. Biraz ara vermek iyi gelebilir.

  • Berat

   Cevapla

   Blogla ilgili bir şey değil. Şuanlık olan bir şey. Neden bilmiyorum ama can sıkıntısı var. O yüzden ara vermek istiyorum. Teşekkürler :)

 • Arada kafa dinlmek iyidir kardeşim. Daha güçlü ve iştahlı dönmeni sağlar. Aklındakileri uygulayabilirsin umarım.

  • Berat

   Cevapla

   Aynen abi, öyle dönmeyi umuyorum. Eyvallah, sağ olasın :)

 • Abi dışarı çık, gez, toz, hava al. İyice kendine gel. Ben de geçen ay boyunca senin durumundaydım. Aşırı evde ve bilgisayar başında durunca insan sıkılıyor. Umarım fikirlerini uygulayabilirsin :) Kendine iyi bak görüşürüz…

  • Berat

   Cevapla

   Zaten o süreç içerisinde öyle yapacağım. Böyle 2. defa başıma geliyor. Eyvallah sağ olasın, eksik olma.

 • Güncelliğini yitirdi mi bilmiyorum ama, hafız bu aralar bende de var o.
  Hem sosyal hayatı hem de işlerini yapmak istiyorum, biri olunca diğeri olmuyor. İkisi olsa uyku olmuyor. Ya biz aç gözlüyüz ya da bedenlerimiz güçsüz. Amaan neyse koy gö… Başka sitelerde küfür etmek yoktu doğru .s

  • Berat

   Cevapla

   İçimdeki o kötü şey geçti diyebilirim. Büyük ihtimal 3-4 güne gelirim geri. Haklısın o konuda. Şşş küfür yok küfür :D

 • Bilgisayar işlerine bu derece gönül vermiş biri çok fazla ara veremezdi zaten. Uzun süre ayrı kalmadan dönmene sevindik.

YORUM YAZABİLİRSİN