BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

BeratLee’ye Hız Lazım Hız!
Nis 29, 2016 - 7 Yorum

Uzun zamandır değişik bir şey olmayınca haliyle yazı da geç geliyor. Artık alışmışsınızdır. Giriş cümlesini şimdilik geçelim olaylardan bahsedelim. Bu arada yarın Ankara’ya WTM etkinliğine gideceğim. Belki geldikten sonra onun ile ilgili yazı yazarım. Bu türlerde yazı yazmak tam bana göre değil ama duruma göre bakarız :)

 

Arkadaş ile konuşurken konuyu YGS’den açtım ve çok yavaş gittiğimizi söyledim. Bunun için bir şey yapmak lazım ve bir an önce gaza hızlı ve sert bir şekilde basmak lazım. Şuan çalıştığımız saatler çok az ve bu süreyi yükseltip, hızımızı biraz daha arttırmalıyız. Onun için derhal bir şey bulmak lazım ve başlamak lazım.

 

–O değil de uzun zamandır RAP dinlemiyorum. Şuan dinliyorum ya parmaklarıma hükmedemiyorum. Çok hızlı bir şekilde bu cümleleri kuruyorum. Özlemişim bu günleri be :D —

 

Varsa derslerle ile ilgili motivasyon videolar falan yollayabilirsiniz. Kardeşinize çok lazım bu aralar. Onu izleyip gazı körüklemeliyim.

 

Bu arada okuldaki dersler her zamankinden biraz düşük geldi ve evdekiler de okuldaki dersleri yükseltmemi istiyor ama onu nasıl yapacağım hakkında bir bilgim yok. Benim için şuan sadece üniversite sınavları var. Bakalım yükselecek mi ?

 

Ulan o değil de millet ygs’den toplam max 15 yanlış yapıyor ya bana nedense zor gelmiyor be. Zor gelmiyor gelmiyor da kendim deneme çözünce matematik dışında diğerlerin de 7-8 yanlış yapmıyorum. O ne olacak peki :D Madem kolay geliyor neden yapamıyorum ben ha neden neden.

 

Paragraflara da yükleniyorum bu aralar. Çünkü sınavlarda paragraflar çok ve bunları okudukça uykum geliyor ve sıkılıyorum. Bunu da çözmem gerekiyor. O yüzden sabahları erkenden günlük 20 tane paragraf çözüyorum. Bakalım o ne olacak.

 

Önümüzdeki 1 sene çok zorlayacağız kendimizi gibi geliyor. Şu istediğimiz üniversiteyi bi kazansaydım rahatlardım be. Neyse görüşürük hadi sonra yine. Kendinize  iyi bakıp, iyi davranmayı ihmal etmeyin. İyi düşünün iyi olsun. Her şey yolunda (All izz well!)

7 YORUM
 • başlık biraz ilgi çekici :p böyle devam et :D

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   haha :D Teşekkürler :)

   • Değerli paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

 • ee kendini zorlamadan başarıya ulaşamıyorsun bir sene dişini sıkacaksın sende,yazdan çalışmaya başla bence.

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Şimdiden başladım zaten. Benim amacım kendimi zorlamadan iyi bir yere girmek :) Kendimi zorlamadan başarıya ulaşıp ulaşmadığımı henüz bilmiyorum. Şuan deniyorum işte.

 • Düşünce yapın gerçekten çok hoş seni tebrik ediyorum başarılar dilerim hayatında

  • Berat Bozkurt

   Cevapla

   Teşekkür ederim :)

YORUM YAZABİLİRSİN