BERAT BOZKURT

Arayüz Tasarımcısı & Arayüz Geliştiricisi

Airfel Kombilerinizin Bakım Zamanı
Oca 04, 2017 - Yorum Yok

Kış aylarının en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olan kombiler, yaz aylarında da çok fazla çalışıyor ve aslında hayatımızın her anında bizlere yardımcı olan özel ürün gruplarından bir tanesi olduğunu da belirtmekte fayda var. Bu özel ürün grubu da diğer ürünler gibi yoğun bir tempo ile çalışıyor ve haliyle yıpranması da çok kısa bir süreye karşılık geliyor. Bu yıpranmaların önüne geçebilmeniz adına düzenli bakım hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz ve özel Airfel Kombi Servis olarak siz değerli dostlarımıza yardımcı oluyoruz. Kombi arıza kodları hakkında bilgi almak ya da direkt destek almak adına da firmamıza ulaşabilir ve sizler de taleplerinizi ne kısa sürede iletebilirsiniz.

Ürün kalitesi bakımından sektörde bir adım önde yer almayı başaran markalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Airfel, beklentilerinize her anlamda yanıt vermeye devam ediyor. Bu sektörde bizler de Airfel markası için çalışıyoruz ve karşılaştığımız ürünlerin ne denli profesyonelce hazırlandığını görüp mutlu oluyoruz. Yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak ve beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız. Her geçen gün büyüyor ve Airfel kalitesine katkıda bulunuyoruz. Taleplerinizi hızlı bir şekilde iletebilir ve kombileriniz için sizler de bakım ya da onarım hizmeti alabilirsiniz.

Bize daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getirmek istiyoruz. Çağrı merkezi çalışanlarımız bunun için yoğun bir çaba içerisinde ancak bunun yanı sıra web sitemiz üzerinden de taleplerinizi almak isteriz. Yoğun dönemlerimizde bu mecra üzerinden bize daha kısa sürede ulaşabiliyor ve taleplerinizi de vakit kaybetmeden yetkili isimlere kolayca ulaştırabiliyorsunuz.

YORUM YAZABİLİRSİN